Enginline Teknoloji Logo
Whatsapp ikon

Hakkımızda

Enginline Teknoloji bireysel ve kurumsal tüm iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda akıllı ev, yangın algılama, güvenlik kameraları, bariyer ve geçiş sistemleri, intercom, telefon santralleri ve uydu sistemleri konularında müşterilerimizin taleplerini en kısa zamanda karşılamak için gerekli teknik ve personel altyapısına sahip olan firmamız en doğru çözümlerle hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Enginline kalitesinden taviz vermeden, taahhüt edilen yüksek standartlı güvenlik hizmetini en uygun maliyetle sunmak, müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet kalitesini sürekli geliştirip uluslararası pazarda da yer edinmektedir.

Misyonumuz

Toplam kalite yönetimi uygulamalarıyla, sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetini birlikte hedefleyerek, tercih edilerek büyümek.

Amacımız

Verilen tüm hizmetleri en modern yöntemler ile yerine getirmek, işbirliği ve koordinasyonu sürekli geliştirmek, yasalara ve değerlere bağlılığı ile sektöründe örnek bir kuruluş olmaktır.

İlkelerimiz

Sektörümüzün doğasına uygun olarak davranış tutarlılığı sergileyen güvenilir insani değerlerine bağlı ve gelişime açık, itibarını her şeyin önünde tutacak dürüst müşterilerimizin beklediği kaliteyi sürekli sağlayacak eğitimi hizmetiyle bütünleştirmiş personel ve yönetici yapısına sahip olmaktır.

Farkımız

Uzmanlığımızın, müşteri memnuniyetine verdiğimüz önemin ve kalite anlayışımızın gereği olarak; iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını iyi analiz eder, beklentilerine uygun, düşük maliyetli, icra edilebilir "Başarı ayrıntıda gizlidir." prensibinden hareketle, sürekli vazife analizleri ve durum değerlendirmeleri yaparak detaycı bir yaklaşımla muhtemel riskleri minimize ederiz.

Kalite Politikamız

Enginline, gelişen ülkemiz koşullarına paralel olarak bir güvenlik hizmeti sunmak hedefindedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve her defasında hatasız karşılamak, çevreyi, mekanı koruyan ve yaşanır hale getiren bir hizmet sunmak hedeflerimizdendir. İnsan emeğine dayanan kaynağımızı hedefe yöneltmek için kalite bilincini ve anlayışını tüm çalışanlara yaygınlaştırmak için sürekli eğitim süreci dahilinde mükemmeli hedefleyen kaliteli hizmet vermek. Özel güvenlik hizmetlerimizde en yüksek kaliteyi yakalayabilmek amacı ile çalışmalarımızı sürdürmek. Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstün hizmet sağlamak amacımızdır. Sizler bizim için çok önemlisiniz, hizmetlerimizin en güzelini sizlere sunmak isteriz ve hizmeti sunarken devamlılığını da sağlamaya çalışırız, bu anlayışla beraber biz inanırız ki; sizlerin güven ve inancını kaybederek en önemli ortağımızı da kaybetmiş oluruz ve bunu asla istemeyiz.